9. ročník „Ašského střevíčku“ – 24.5. 2008

 

Porota:

Jaroslav Čejka – žák opavské baletní školy, jako tanečník byl angažován v divadlech v Opavě, Plzni,  Ostravě a v Národním divadle v Praze, spoluzakladatel Pantomimy na Černé louce v Ostravě. Choreograficky spolupracoval na řadě oper. Po skončení aktivní dráhy  klasického tanečníka získal veřejnou popularitu jako mim. Držitel Thalie za celoživotní mistrovství.

Jan Kadlec – absolvent TK Praha, bývalý sólista baletu Národního divadla v Praze, držitel ceny Českého literárního fondu a ceny Thálie, baletní mistr plzeňského souboru

MgA Ida Richterová – absolventka TK Praha a AMU, bývalá členka baletního souboru ND v Praze, pedagog na TK Praha, tajemnice umělecké správy baletu

Pavlína Ďumbalová – absolventka TK v Košicích, bývalá sólistka baletu DJKT v Plzni a Pražského komorního baletu Pavla Šmoka, pedagog baletní školy při Státní Opěře Praha a 1. Soukromé TK.

MgA Sylva Drábková – absolventka TK Praha a taneční katedry AMU, bývalá členka baletu ND Praha, pedagog Duncan Centre – klasický tanec.

 

Výsledky:

 

I.A    kategorie

1. místo – Anežka Havránková – TO ZUŠ K. Slavického, Praha-Radotín

2. místo – Amálie Najmanová  - TO ZUŠ K. Slavického, Praha-Radotín

3. místo – Kristián Pokorný – Baletní škola DJKT, Plzeň

 

I.B    kategorie

1. místo – „Růžoví panteři“ - TO ZUŠ K. Slavického, Praha-Radotín

2. místo – „Dívčí tanec“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3. místo – „Vodní víla“ – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

II.A    kategorie

1.      místo -  Anna Novotná – TO ZUŠ Chrudim

2.      místo – A.Novotná, K.Votoupalová, R.Vobejda – TO ZUŠ Chrudim

3.      místo – K.Březovská, V.Pokorný - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

II.B    kategorie

1.      místo – „Rozkvetlá zahrada“ – TO ZUŠ Chrudim

2.      místo – „Pavana“ - TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo - "Z pohádek tisíce a jedné noci“ – TO ZUŠ Chrudim

 

III.A   kategorie

Žádná cena nebyla udělena

V této kategorii byly uděleny pouze dvě ceny poroty – Lucie Chroboková- TŠ Jany Tomanové, Praha

 Tereza Rašková - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

III.B   kategorie

1.      místo – „Jak se vám líbí“ –TŠ Jany Tomanové, Praha

2.      místo – „Tanec s bubínky“ - TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo – „Sen“ - TŠ Jany Tomanové, Praha

 

IV.   kategorie

1.      místo – Hana Borkovcová - TŠ Jany Tomanové, Praha

2.      místo – Alice Nádvorníková – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3.      místo – Romana Dolinková - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

V.   kategorie

1. místo – Tereza Novotná - TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

2. místo – T.Novotná, P.Najmon - TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3. místo – Helena Zellerová - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

 

 

Cena obecenstva:

„Voda“ – TO ZUŠ Aš

 

Cena za kostým:

Eliška Rufertová – TŠ Rozmarýn Hradec Králové

Daniela Sochorová - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

Cena za výraznou choreografii:

„Perla“ – SBŠ Daniely Pokové, Praha

 

Absolutní vítěz:

Tereza Novotná – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

 

 

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one