8. ročník „Ašského střevíčku“ – 19.5. 2007

Porota:

Jiří Pokorný – bývalý sólista  baletu Národního divadla v Praze, šéf baletu DJKT v Plzni, dvojnásobný držitel ceny Thálie

Mgr. Nelly Danko – sólistka baletu Národního divadla v Praze, profesorka na AMU, baletní mistr ND, držitelka ceny Thálie

Mgr. Lucie Špálová - pedagog TK Praha, bývalá členka baletu Národního divadla v Praze

Bac. Barbora Šulcová – studentka taneční vědy na HAMU a teoretik baletního umění

Roman Šolc – bývalý tanečník baletu ND Praha a baletního souboru DJKT v Plzni, výtvarník baletních a muzikálových kostýmů

Peter Tornev – čestný člen

 

I.A     kategorie

 

1.      místo – „Šamani“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

2.      místo – „Loutky“ – Baletní škola při DJKT Plzeň

3.      místo – Klára Votoupalová – TO ZUŠ Heřmanův Městec

 

I. B     kategorie

 

1.      místo – „Etuda“ – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2.      místo – „Šípková Růženka“ – TO ZUŠ Chrudim

               „Služtičky“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo – „Rondo Veneciano“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

II.A    kategorie

 

1.      místo – N.Bušková, K.Davidová – TO ZUŠ Charlotty Masarykové,Praha

2.      místo – Anna Novotná – TO ZUŠ Chrudim

              A.Formáčková, M.Dorogotseva – TO ZUŠ Ostrov nad Ohří

        3. místo – A.Kafková, M.Moriová – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

II.A       kategorie

 

1.      místo – „December“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

2.      místo – „Roční doby“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo – „Rondo Veneciano“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

III.A       kategorie

 

1.      místo – Romana Dolinková – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2.      místo – Petr Špaček - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3.      místo – Kateřina Faltejsková– TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

III.B      kategorie

 

1.      místo – „La Sylphide“ – Junges Ballett Franken, Fürth

2.      místo –„ Chpiniána“  – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo – Keltská balada – TO ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha

 

 

 

IV.     kategorie

 

1.      místo – Radka Gutová - TO ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha

2.      místo H.Konečná, J.Vaněk - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3.      místo H.Zellerová, P.Bednář- BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

 

V.     kategorie

 

1.      místo  - Conny Engler – Junges Ballett Franken, Fürth

2.      místo  - Tereza Novotná – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo – Kateřina Blažková - TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

Cena za kostým:

TO ZUŠ Praha Radotín

 

Cena za choreografii:

 

„Allegro“ - TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

„Keltská balada“ - TO ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha

 

Zvláštní ceny poroty:

Michaela Vobejdová – TO ZUŠ Chrudim

Kateřina Blažková - TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

Saskia Brunner - Junges Ballett Franken, Fürth

 

Cena za taneční projev:

Romana Dolinková – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

Cena obecenstva:

„La Sylphide“- Junges Ballett Franken, Fürth

 

 

Absolutní vítěz:

Conny Edler - Junges Ballett Franken, Fürth

 

 

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one