7. ročník „Ašského střevíčku“ – 27.5. 2006

 

Porota:

Peter Tornev – bývalý tanečník, choreograf, baletní šéf, zakladatel baletní školy Studio Balance ve Weidenu

Rudolf Suchý – bývalý sólista DJKT v Plzni, choreograf a pedagog krasobruslařů (mistrině světa  a olympijské vítězky K. Witt)

 

Mgr. Zdena Nemcová – absolventka Taneční konzervatoře v Praze, stážistka Velkého divadla a  absolventka GITISU v Moskvě, bývalá sólistka divadel v Ostravě, Plzni, Baletu Praha a baletu Národního divadla v Praze. Později pedagog a baletní mistr baletu ND, choreografka a profesorka TK Praha.

 Zdena Vyleťalová – bývalá sólistka DJKT v Plzni, zástupkyně Ministerstva školství

Drahomíra Lojdová – sólistka baletu DJKT v Plzni

 

 Výsledky:

 

I.A       kategorie

 

1.      místo – Anna Novotná – TO ZUŠ Chrudim

2.      místo – „Trio“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo – Z.Borovičková, J.Rašek – BŠ Jána Nemce, Praha

 

I.B         kategorie

 

1.      místo – „Čertovská polka“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

2.      místo – „Vojáček a panenky“ – TŠ Jany Tomanové, praha

3.      místo -  „Tanec čarodějek“ – BŠ Jána Nemce, Praha

 

II.A      kategorie

 

1.      místo – Lenka Maříková– BŠ Jána Nemce, Praha

2.      místo – Anna Novotná, Lenka Marhanová – TO ZUŠ Chrudim

3.      místo – Karolína Hejnová  – BŠ Jána Nemce, Praha

 

II.B       kategorie

 

1.      místo – scéna z baletu Korzár – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

2.      místo – „Titáni“ – BŠ Jána Nemce, Praha

3.      místo – „Tarantelle“ – BŠ Jána Nemce, Praha

 

III.A      kategorie

1.      místo – Romana Dolinková – BŠ Jána Nemce, Praha

2.      místo – Z.ellerová, V.Zellerová – BŠ Jána Nemce, Praha

3.      místo – Tereza Březovská – BŠ Jána Nemce, Praha

 

III.B      kategorie

 

1.      místo – „Labutí úlet“ – Taneční skupina Niké,Brno

 

IV. kategorie

 

1.      místo – Alice Nádvorníková – BŠ Jána Nemce, Praha

2.      místo – Katharina Fech – Junges Ballett Franken, Fürth

3.      místo – Kateřina Blažková – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

V. kategorie

 

1.      místo – Isabel von Günther – Fordercentrum Balance, Weiden

2.      místo – Elena Rath - Fordercentrum Balance, Weiden

3.      místo – „Pas de trois“ – TO ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

Cena obecenstva:

Lenka Maříková – BŠ Jána Nemce, Praha

 

Nejlepší choreografie:

„Kuřátko“ – Junges Ballet Franken, Fürth

 

Cena za jevištní projev:

Ricarda Knorr - Fordercentrum Balance, Weiden

 

Zvláštní cena poroty:

„Čertovská polka“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

Cena pro absolutního vítěze nebyla udělena.

 

 

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one