6. ročník „Ašského střevíčku“ – 14.5. 2005

 

Porota:

Peter Tornev – bývalý tanečník, choreograf, baletní šéf, zakladatel baletní školy Studio Balance ve Weidenu

 

Mgr. Zdena Nemcová – absolventka Taneční konzervatoře v Praze, stážistka Velkého divadla a   absolventka GITISU v Moskvě, bývalá sólistka divadel v Ostravě, Plzni,  Baletu Praha a baletu Národního divadla v Praze. Později pedagog a baletní mistr baletu ND, choreografka a profesorka TK Praha.

Olga Šulcová – absolventka Taneční konzervatoře Praha, sólistka plzeňského DJKT, sólistka Laterny Magiky, dlouholetá pedagožka TK Praha – obor klasický tanec a scénická praxe klasického tance

Jan Kadlec – sólista baletu Národního divadla v Praze

Jiří Horák – sólista baletu brněnského Janáčkova divadla

Jan Pokorný – sólista baletu Národního divadla v Praze

 

 

 

Výsledky:

 

I.A      kategorie

 

1.      místo  -N.Nippertová – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2.      místo - Anna Novotná – TO  ZUŠ Chrudim

3.      místo – „Panenka a šašci“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

I.B      kategorie

1.  místo –

2. místo –

3. místo – „Tanec v balerínách“ – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

II.A    kategorie

1.      místo – Lenka Maříková - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2.      místo – K. Žárová - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3.      místo – „Trio“ - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

II.B    kategorie

 

1.      místo –

2.      místo –

3.      místo –

 

III.A     kategorie

1.      místo – Helena Konečná - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2.      místo – Romana Dolinková - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3.      místo – Šárka Loukotová – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

III.B    kategorie

1.      místo –  „Labutí jezero“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

2.      místo –

3.      místo –

 

IV.   kategorie

1.      místo – Helena Zellerová - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2.      místo – Kateřina Blažková – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo –     H.Konečná, J.Konečný - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

V.    kategorie

1.     místo – T.Demlová, P.Ševela – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

2.     místo – Radka Gutová – TŠ Jany Tomanové, Praha

3.      místo – K. Syslová – TŠ Jany Tomanové, Praha

 

 

 

Cena obecenstva:

„Pierot“ - TO ZUŠ AŠ

Lenka Maříková - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

Zvláštní ceny poroty:

Anna Novotná – TO ZUŠ Chrudim

„Trio“ - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

Cena za kostým:

Anna Novotná – TO ZUŠ Chrudim

H.Konečná, J.Konečný - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

Absolutní vítěz:

Lenka Maříková - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one