5. ročník „Ašského střevíčku“ – 22. května 2004

 

Porota:

Peter Tornev – bývalý tanečník, choreograf, baletní šéf, zakladatel baletní školy Studio Balance ve Weidenu

Bohumila Mejcharová – absolventka Taneční konzervatoře Praha, 25 let sólistka Divadla  J.K. Tyla v Plzni, zakladatelka baletní školy při tomto divadle.

Mgr. Zdena Nemcová – absolventka Taneční konzervatoře v Praze, stážistka Velkého divadla a absolventka GITISU v Moskvě, bývalá sólistka divadel v Ostravě, Plzni, Baletu Praha a baletu Národního divadla v Praze. Později pedagog a baletní mistr baletu ND, choreografka a profesorka TK Praha.

 

 

Výsledky:

 

I.A    kategorie

1. místo – Lenka Maříková - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2. místo – P.Špaček - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3. místo – K.Žárová - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

I.B   kategorie

1. místo –  „Tanec pážat a Zlatovlásky“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

2. místo – „Variace magnólií“ - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3. místo – „Variace loutek“ - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

II.A   kategorie

1.      místo –  L.Hájková, T.Šebestík – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2.      místo –  Romana Dolinková - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3.      místo –  Tom Šebestík - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

     L.Hájková - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

II.B    kategorie

1.      místo – „Tarantella“ - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2.      místo – „Morning Mood“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo - „Pas de quatre“ – TO ZUŠ Pardubice-Polabiny

 

III.A      kategorie

1.      místo –  „Adagio“ - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2.      místo – Kateřina Blažková – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

                I.Holubová – BŠ R.Jasynské, Sokolov

3.      místo – M. Metlická – TO ZUŠ Cheb

 

III.B    kategorie

1.      místo – „Egyptský tanec“ – Studio Balance, Weiden

2.      místo – „V harému“ – TO ZUŠ Domažlice

3.      místo – „Rondo Veneziano“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

IV.   kategorie

1. místo –  Markéta Elblová – TO ZUŠ Hradec Králové

2. místo – Helena Zellerová - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3. místo –

 

V.A    kategorie

1. místo – isabel von Günther – Studio Balance, Weiden

2. místo – Tereza Demlová – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3. místo -  l. Zemanová - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

V.B   kategorie

1. místo – „Indický tanec“ – Studio Balance, Weiden

2. místo – „Valčík“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

 Cena obecenstva:

„Modré snění“ – Marie Strezenecká – TO ZUŠ Aš

 

Cena za kostým:

C.Jemelková – Princezna Florina - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

Zvláštní cena poroty:

Lenka Marhanová – TO ZUŠ Chrudim

Tom Šebestík - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

Absolutní vítěz:

Markéta Elblová – TO ZUŠ Hradec Králové

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one