4. ročník „Ašského střevíčku“ – 17.5. 2003

 

Porota:

Bohumila Mejcharová – absolventka Taneční konzervatoře Praha, 25 let sólistka Divadla  J.K. Tyla v Plzni, zakladatelka baletní školy při tomto divadle.

Peter Tornev – bývalý tanečník, choreograf, baletní šéf, zakladatel baletní školy Studio Balance ve Weidenu

 

Olga Šulcová – absolventka Taneční konzervatoře Praha, sólistka plzeňského DJKT, sólistka Laterny Magiky, dlouholetá pedagožka TK Praha – obor klasický tanec a scénická praxe klasického tance

 

Mgr. Zdena Nemcová – absolventka Taneční konzervatoře v Praze, stážistka Velkého divadla a absolventka GITISU v Moskvě, bývalá sólistka divadel v Ostravě, Plzni, Baletu Praha a baletu Národního divadla v Praze. Později pedagog a baletní mistr baletu ND, choreografka a profesorka TK Praha.

Miroslava Čechová – absolventka Taneční konzervatoře Praha, studentka HAMU – ve třídě Borise Hybnera, zároveň studentka DAMU u docenta Jana Schmída.

 

 

Výsledky:

 

I.       kategorie – sóla

 

1.      místo  - Lýdie Hájková – BŠ Jána Nemce, Praha

2.      místo – Andrea Maříková -  BŠ Jána Nemce, Praha

3.      místo – Petr Špaček - BŠ Jána Nemce, Praha

 

I.       kategorie  - duety a sbory

 

1.      místo – L.Maříková, A.Maříková, L.Hájková - BŠ Jána Nemce, Praha

2.      místo – N.Nippertová, J.Rašek - BŠ Jána Nemce, Praha

3.      místo – S.Jedličková, K.Widtmannová - BŠ Jána Nemce, Praha

 

 

 

II.    kategorie - sóla

 

1.      místo – Romana Dolinkvá - BŠ Jána Nemce, Praha

2.      místo – Helena Konečná – BŠ Jána Nemce, Praha

              Jan Konečný - BŠ Jána Nemce, Praha

3.      místo – Tereza Březovská - BŠ Jána Nemce, Praha

 

 

II.     kategorie – dueta a sbory

 

1.     místo – J.Kralertová, O.Hájek - BŠ Jána Nemce, Praha

2.     místo – „Pas de trois“ – Baletní škola Sokolov

3.     místo – „A to se stalo“ – TO ZUŠ Cheb

 

 

III.  kategorie

 

1.      místo  - „Tanec nevěst“ – Baletní škola při DJKT Plzeň

2.      místo – Šárka Ženíšková – Baletní škola při DJKT Plzeň

               Karolína Křížová  – Baletní škola při DJKT Plzeň

3.      místo – Jan Konečný – BŠ Jána Nemce, Praha

 

IV.  kategorie

 

1.      místo – „La Primavera“ – Studio Balance, Weiden

 

2.      místo – Šárka Ženíšková, Nina Urbánková  – Baletní škola při DJKT Plzeň

 

3.      místo – Nina Urbánková – Baletní škola při DJKT Plzeň

 

 

 

V.    kategorie

 

1.      místo – Markéta Demlová – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

2.      místo – Isabel von Günther – Studio Balance, Weiden

3.      místo – Mgr. Helena Jaklová – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

Cena obecenstva:

„A to se stalo“ – TO ZUŠ Cheb

 

Ceny poroty:

Ing. T.Demlová, P.Ševela – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

Markéta Elblová – TO ZUŠ Hradec Králové

Helena Zellerová – BŠ Jána Nemce, Praha

 

Ceny za kostýmy:

Ing. T.Demlová, P.Ševela – Odilie a Rudovous – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

Helena Konečná – Bajadéra – BŠ Jána Nemce, Praha

Šárka Ženíšková – Odilie - – Baletní škola při DJKT Plzeň

 

Absolutní vítěz:

Markéta Elblová – TO ZUŠ Hradec Králové

 

        

 

 

 

 

 

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one