3. ročník „Ašského střevíčku“ – 18.5. 2002

 

Porota:

Peter Tornev – bývalý tanečník, choreograf, baletní šéf, zakladatel baletní školy Studio Balance ve Weidenu

Ján Nemec  – bývalý sólista baletu Národního divadla v Praze

Miroslava Pešíková – bývalá primabalerína baletu Národního divadla v Praze

Bohumila Mejcharová – absolventka Taneční konzervatoře Praha, 25 let sólistka Divadla

                             J.K. Tyla v Plzni, zakladatelka baletní školy při tomto divadle.

 

 

 

Výsledky:

 

I.                   kategorie (8 - 10 let)

 

1.      místo  - Romana Dolinková – Baletní škola Jána Nemce, Praha

2.      místo  - Lýdie Hájková – Baletní škola Jána Nemce, Praha

3.      místo – Lýdie Hájková, Lenka a Adrea Maříkovy - – Baletní škola Jána Nemce, Praha

II.                kategorie (11 – 13 let)

 

1.      místo - Adéla Machatá – TO ZUŠ Pardubice-Polabiny

2.      místo – Helena Konečná  – Baletní škola Jána Nemce, Praha

              „Harémové tanečnice“ – Baletní soukromá škola Pirueta, Praha

3.      místo – „Tři pomeranče“ – Baletní škola DJKT, Plzeň

               Klára Maříková  – Baletní škola Jána Nemce, Praha

 

III.              kategorie (14 – 16 let)

 

1.      místo – „Drahokamy“ – Baletní škola DJKT, Plzeň

2.      místo – Helena Zellerová – Baletní škola Jána Nemce, Praha

3.      místo - Šárka Ženíšková -  Baletní škola DJKT, Plzeň

 

IV.             kategorie (17 – 19 let)

 

1.      místo – „Pas de quatre“ – TO ZUŠ Ústí nad Labem-Neštěmice

2.      místo – Petra Půlpánová – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo – „Premiéra“ – TO ZUŠ Hradec Králové

V.                kategorie (20 let a výš)

 

1.      místo – Elena Rath – Studio Balance, Weiden

2.      místo – Silvia Leneis – Studio Balance, Weiden

               Pavel Ševela – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

3.      místo – Isabel von Gunther – Studio Balance, Weiden

 

Cena obecenstva:

„Lezginka“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

Cena za kostým:

Petra Půlpánová – Princezna Aurora – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

Zvláštní ceny poroty:

Veronika Uzlová – TO ZUŠ Františkovy Lázně

„Tanec strážníků“ - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

„Vesmír“ – TO ZUŠ Hradec Králové

„Pozor jdou k nám kuřátka“ – Baletní škola DJKT v Plzni

„Lezginka“ – TO ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

Absolutní vítěz:

Markéta Elblová – TO ZUŠ Hradec Králové

 

 

 

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one