2. ročník „Ašského střevíčku“ – 26. 5. 2001

 

 

Porota:

Ptof. Pavel Šmok – choreograf, zakladatel Pražského komorního baletu

Ján Nemec – bývalý sólista baletu Národního divadla v Praze

Peter Tornev – choreograf, baletní šéf, zakladatel baletní školy ve Weidenu

Roman Šolc – sólista baletu Národního divadla v Praze, kostýmní výtvarník

Zuzana Hradilová – sólistka baletu DJKT v Plzni

Mária Kurčenková - absolventka Kyjevské taneční konzervatoře, 15 let sólistka v Divadle opery a baletu v Simferopolu na Krymu.

 

 

 

 

Výsledky:

 

 

I.                   kategorie

 

1.      místo – Romana Dolinková – SBŠ Jána Nemce, Praha

2.       místo – Lenka Maříková, Jan Vaněk - SBŠ Jána Nemce, Praha

3.       místo – „Sněhurka a 7 trpaslíků“ – Baletní škola při MDK Sokolov

 

II.                kategorie

 

1.      místo – Kateřina Huková – Baletní škola při Státní Opeře Praha

2.      místo – Eva Raymannová, Ondřej Hájek - SBŠ Jána Nemce, Praha

               „Tanec z Giselle“ – Baletní škola při DJKT Plzeň

3.      místo -  Kateřina Blažková – TO ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

III.              kategorie

 

1.      místo – Nina Urbánková -  Baletní škola při DJKT Plzeň

2.      místo – „Grand pas de quatre“ - Baletní škola při DJKT Plzeň

3.      místo – Šárka Ženíšková - Baletní škola při DJKT Plzeň

 

 

IV.             kategorie

 

 

1.      místo – Julia Schwagerl – Studio Balance Weiden

2.      místo – Michaela Sochorová, Václav Hadrava - Baletní škola při DJKT Plzeň

3.      místo – H.Urlichová, P.Žežulková, D.Bernard – TO ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

 

 

V.                kategorie

 

 

1.      místo – Markéta Demlová, Pavel Ševela - TO ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

2.      místo – Kateřina Jirásková - TO ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

               Tereza Demlová, Jaromír Mataj - TO ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

3.      místo – „Valčík“ - TO ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

 

 

Zvláštní ceny poroty:

 

„Valčík“ - TO ZUŠ Pardubice – Havlíčkova, za ansámblový výkon

„Duet“ – Baletní škola při DJKT Plzeň, za partnerskou spolupráci

L.Maříková,J.Vaněk - SBŠ Jána Nemce, Praha, za ztvárnění pohádkové postavy

Helena Konečná - SBŠ Jána Nemce, Praha, za taneční projev

 

Cena obecenstva:

 

„Grand pas de quatre“ – TO ZUŠ Aš

 

Cena za kostým:

 

„Grand pas de quatre“ – TO ZUŠ Aš

 

 

Absolutní vítěz 2. ročníku:

 

Kateřina Jirásková, TO ZUŠ Pardubice - Havlíčkova

 

 

 

 

 

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one