Výsledková listina je řazena podle pořadových čísel. Výsledné umístění najdete za bodovým hodnocením.


IA
st.č. body místo
Balet HKH Hradec Králové 1 Číča 12,8 7. Madlen Moravcová
Baletní škola BcA. Jána Nemce 2 P.I.Čajkovskij Variace Kláry Louskáček 10 10.-11. Ester Zajícová
Baletní Akademie Adély Pollertové 3 L.Delibes Valčík Coppelia 18,8 1. Tatiana Vacíková
Balet HKH Hradec Králové 5 F.M.Bartholdi Skřítek Štěstík Sen noci svatojánské 16,4 2.zdv. Nicol Kašíková
ZUŠ Unhošť 6 P.I.Čajkovskij Červená Karkulka Spící Krasavice 13,8 5. Adéla Marešová
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 7 P.I.Čajkovskij Tanec Mášenky Louskáček 15,6 3. Nikola Fenclová
TO ZUŠ Chrudim 8 Jules Massenet Veselá variace 13,4 6. Tereza Hochmanová
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 9 Lap Ukolébavka 14 4. Karolína Kawuloková
Baletní škola Filiánek 10 Kejklířka 11,2 9. Eliška Wangová
Baletní škola BcA. Jána Nemce 11 Ch.Gounod Variace Zlata opera Faust a Markétka 10 10.-11. Maria Tarkanová
Baletní škola BcA. Jána Nemce 12 I.Morozov Variace Lišky Doktor Bolíto 12 8. Ela Zemanová
Balet HKH Hradec Králové 13 S.Prokofjev Dívka Ohníček Kamenný kvítek 17,4 2. Charlotte Pelclová

IIA
st.č. body místo
Ballet School Capitol 19 Waltz&Rock'n Roll 13,8 19.-20. Emilia Sobierajczyk
Ballet School Capitol 20 P.I.Čajkovskij Dance of a cat The Sleeping Beaty 15,6 10.-13. Kalina Zych
21
Ballettpodium Regensburg 22 F.Schubert Ständchen 10,4 24. Johanna Konz
Konsonance Pardubice 23 Ch.Gounod Variace du mirror Faust 15,6 10.-13. Tereza Rebeka Červenková
Ballettschule Korinna Söhn 24 A.Kchatchaturean Walzer 19,4 2.zdv. Korbinian Friedl
Baletní Akademie Adély Pollertové 25 S.Prokofjev Variace Popelky Popelka 14 18. Denisa Tobková
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 26 P.I.Čajkovskij Lesní víla Šípková Růženka 11,6 23. Adéla Krubnerová
Baletní škola BcA. Jána Nemce 27 S.Glazunov Variace Raymondy Raymonda 13,4 21. Radka Knoblochová
Baletní škola Filiánek 28 P.I.Čajkovskij Variace Labutí jezero 16 6.-9. Maria Tsima
Balet HKH Hradec Králové 29 R.Drigo Harlequin Harlequinade 22,4 2. Izabela Gracíková
Konsonance Pardubice 30 P.I.Čajkovskij Farandola Šípková Růženka 14,8 16. Anna Haldová
ZUŠ Pardubice 31 A.Ch.Adam Variace Giselle 15 15. Vanessa Jeneiová
Ballet School Capitol 32 P.I.Čajkovskij Classical Variation 16 6.-9. Kamila Bral
Lenka Otýsová 33 A.Glazunov Variace Raymonda Raymonda 13,8 19.-20. Lenka Otýsová
Konsonance Pardubice 34 L.Minkus Variace Paquita 16,6 4. Tomáš Götz
Baletní škola BcA. Jána Nemce 35 W.A.Mozart Malá variace 16 6.-9. Karolína Hálová
ZUŠ Plzeň 36 P.I.Čajkovskij Víla z ptačího zpěvu Spící Krasavice 15,6 10.-13. Agáta Pečená
Baletní škola Filiánek 37 P.I.Čajkovskij Čínský tanec Louskáček 19 3. Barbora Cvrkalová
Baletní Akademie Adély Pollertové 38 J.S.Bach Variace Suite No.2 Badinerie 16,2 5. Dominika Vacíková
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 39 A.Ch.Adam Variace ze Svatebního páru Giselle 15,4 14. Ludmila Staňková
Baletní škola Filiánek 40 Tarantella 15,6 10.-13. Rebeka Hubálková
Baletní Akademie Adély Pollertové 41 G.Rossini Variace 14,4 17. Lucie Borovičková
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 42 Karen Khachaturian Tanec Ředkvičky Cipollino 16 6.-9. Klára Šmídová
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 43 Četník ze Saint Tropez 23 1. Nela Polášková
ZUŠ Pardubice 44 P.I.Čajkovskij Variace Cukrové víly Louskáček 12,6 22. Kristýna Demlová


IIIA
st.č. body místo
Baletní škola BcA. Jána Nemce 63 C.Pugni Acteon Esmeralda 20,2 1. František Vlček
Konsonance Pardubice 64 J.S.Bach Badinerie 16,8 5.-6. Anastasia Chocholatá
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 65 L.Hertel Lisette Marná opatrnost 16 10. Simona Doleželová
Balet HKH Hradec Králové 66 F.Herold Variace Lízy Marná opatrnost 16,2 8.-9. Veronika Vyroubalová
67
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 68 P.I.Čajkovskij Šeříková víla Spící Krasavice 14,4 13.-14. Natálie Mašterová
Konsonance Pardubice 69 L.Minkus Variace Kitri from Dream Don Quijote 15 11.-12. Terezie Němečková
70
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 71 P.I.Čajkovskij Zimní víla Šípková Růženka 13,2 18. Eliška Kotýnková
Balet HKH Hradec Králové 72 P.I.Čajkovskij Popelka Popelka 16,8 5.-6. Marie Eliášová
Baletní škola BcA. Jána Nemce 73 P.I.Čajkovskij Víla Sudička II Spící krasavice 13,4 17. Kristina Hálová
Ballet School Capitol 74 P.I.Čajkovskij Variation from Pas de Troise Swan Lake 14 15.-16. Julia Locan
Baletní Akademie Adély Pollertové 75 L.Delibes Variace Sylvie Sylvia 15 11.-12. Adéla Schindlerová
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 76 L.M.Gottschalk Variace 14,4 13.-14. Kateřina Prokešová
Baletní Akademie Adély Pollertové 77 S.Joplin Maple Leaf Rag 20 2. Alexandra Vacíková
Baletní škola BcA. Jána Nemce 78 G.Verdi Hledání…. 12,4 19. Tereza Alfonso
Balet HKH Hradec Králové 79 A.Ch.Adam Giselle Giselle 16,2 8.-9. Ema Rufertová
Ballet School Capitol 80 A.Ch.Adam Variation Le Corsaire 18,8 2.zdv. Julia Witczak
Baletní škola BcA. Jána Nemce 81 A.Ch.Adam Variace Sad Korzár 16,4 7. Anja Hendrichová
Balet HKH Hradec Králové 82 R.Drigo Fairy Doll Fairy Doll 18,4 3. Lucie Stříteská
83
ZUŠ Pardubice - Polabiny 84 Stanislav Mach Valčík 14 15.-16. Eliška Mročková
Konsonance Pardubice 85 Yiruma Kiss the rain 17,8 4. Michaela Rákosová


IVA
st.č. body místo
Ballet School Capitol 106 B.Asafjev Variation Flame of Paris 15,4 3. Edyta Rutowska
Ballettpodium Regensburg 107 L.Minkus Gamzatti Bayadere 12,4 5. Anna Rohr
Baletní škola Filiánek 108 Variace 11,6 6. Claudia Špičková
Baletní Akademie Adély Pollertové 109 Y.Tiersen La Valse 13,4 4. Zuzana Borovičková
ZUŠ Pardubice 110 A.Ch.Adam Variace Korzár 15,4 2.zdv. Jacqueline Lumande
Konsonance Pardubice 111 Konstantin Wecker Tango 15,8 2. Tereza Mokrenová
112
Ballet School Capitol 113 L.Minkus Variation Paquita 16,2 1. Karolina Lykowska


VA
st.č. body místo
Balet HKH Hradec Králové 114 L.Minkus Paquita Paquita 20,4 1. Eliška Rufertová
Baletní škola BcA. Jána Nemce 115 G.Gerschwin Me One and Only Who cares 17,8 2. Helena Zellerová
Konsonance Pardubice 116 J.Bayer Valčík Královna loutek 17,2 2.zdv. Kateřina Faltejsková
ZUŠ Pardubice 117 A.Ch.Adam Variace Korzár 13,8 5. Martina Musilová
ZUŠ Plzeň 118 Edward Delvez Variace Paquita 13,2 6. Klára Kopicová
Baletní škola BcA. Jána Nemce 119 P.I.Čajkovskij Variace z Drahokamů Spící krasavice 15,4 3. Slávka Zellerová
ZUŠ J.A.Bendy Benátky nad Jizerou 120 S.Prokofjev Julie jako děvčátko Romeo a Julie 14,4 4. Ludmila Jará


IB
st.č. body místo
14
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 15 P.I.Čajkovskij Karkulka a vlk Šípková Růženka 18,2 2. Aneta Skopová, Tim Herz
Baletní škola Filiánek 16 R.Porman Čokoláda 14 3. Ema Zelničková, Alene Juračková, Sophia Večerek
Ballet School Capitol 17 J.Bayer Little Dolls The Fairy Doll 22,2 1. Salomea Jasiczek, Helena Zabska
Baletní škola Filiánek 18 Panenky 11,6 4. Jůlie Malotová, Karolína Zezulová


IIB
st.č. body místo
Konsonance Pardubice 45 D.Šostakovič Pas de trois 14 6. Anna Haldová, Kateřina Čížková, Barbora Němečková
Baletní škola Filiánek 46 K.Chačaturjan Tykvičky Cipollino 18,4 2. Barbora Cvrkalová, Maria Tsima, Rebeka Hubálková
Baletní škola BcA. Jána Nemce 47 neznámý Adagio 13,6 7. Karolína Hálová, Kristina Hálová
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 48 L.Minkus Variace z Pas d´action Don Quijote 14,6 5. Adéla Krubnerová, Eliška Kotýnková
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 49 H.Kay Námořníci 18,8 1. Eliška Petkovská, Simona Doleželová, Lucie Vysekalová
Ballet School Capitol 50 L.Delibes Pizzicato Sylvia 17,4 3. Aleksandra Kes, Marta Wróbel
TO ZUŠ Chrudim 51 R.M.Gliere Tanec čínských dívek Rudý mák 15 4. Karolína Kaplanová, Sára Zemanová
52


IIIB
st.č. body místo
Balet HKH Hradec Králové 87 P.I.Čajkovskij Číňanky Louskáček 18,2 2. Izabela Gracíková, Lucie Stříteská
ZUŠ Pardubice - Polabiny 88 J.S.Bach Badinerie 11,2 3. Štěpánka Hezká, Denisa Sejpalová
89
ZUŠ Pardubice 90 Bruno Mars Just the way you are BH Anna Šimonová, Michaela Rákosová
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 91 G.Gerschwin Para Alegria 19,8 1. Johana Mičánková, Natálie Mašterová, Nela Polášková


BH-bez hodnocení


IVB
st.č. body místo
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 121 P.I.Čajkovskij Pas de trois Spící Krasavice 17 1. Kateřina Freynová, Eliška Holoubková, Zuzana Tesaříková
Ballettpodium Regensburg 122 R.Stschedrin Carmentina 16,4 2. Pavlina Kupfer, Anna Rohr




VB
st.č. body místo
Baletní škola BcA. Jána Nemce 123 S.Rachmaninov Jarní vody 21,5 ZC Vladimír Pokorný, Klára Březovská


IC
st.č. body místo počet
Baletní škola Filiánek 53 Komorné 16,4 4. 6
Ballet School Capitol 54 P.I.Čajkovskij Little Ballerinas The Nutcracker 17,6 1. 7
ZUŠ Františkovy Lázně 55 P.I.Čajkovskij Odýlie mezi labutěmi Labutí jezero 6,2 9. 5
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 56 Panenky 15,6 6.-7. 8
ZUŠ Aš 57 P.I.Čajkovskij Variace z Louskáčka Louskáček 8,2 8. 10
ZUŠ Františkovy Lázně 58 P.I.Čajkovskij Červenofialová variace Labutí jezero 4,8 10. 8+2
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 59 E.H.Grieg Norský tanec 17,6 2. 4+2
Ballet School Capitol 60 J.Strauss Jr. Polka from the Carnival in Rome 17,6 3. 12
Baletní škola Filiánek 61 P.I.Čajkovskij Čínský tanec Louskáček 15,8 5. 6
Konsonance Pardubice 62 J.Bayer Valčík Královna loutek 15,6 6.-7. 2+2


IIC
st.č. body místo počet
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 92 P.I.Čajkovskij Girlandový valčík Spící Krasavice 22 1. 12
Konsonance Pardubice 93 J.Bayer Anglické panenky Královna loutek 14,2 8. 6
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 94 F.Schubert Hravé Alegretto 16,8 7. 6
ZUŠ Pardubice - Polabiny 95 I.Pavesi,G.P.Reverberi Fantasia 13,4 10. 5
ZUŠ Plzeň 96 S.Prokofjev Tanec masek Romeo a Julie 10,4 12. 12
Konsonance Pardubice 97 J.Bayer Harlekýnky Královna loutek 18,2 4. 4
ZUŠ Pardubice 98 One direction What makes you beautifull 13 11. 4
Baletní Akademie Adély Pollertové 99 G.Pugni Grand Pas de Quatre Grand Pas de Quatre 18 5. 4
ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb 100 P.I.Čajkovskij Tanec sněhových vloček Louskáček 13,8 9. 12
Konsonance Pardubice 101 N.Rimskij-Korzakov Suita Šeherezáda 17,4 6. 10
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 102 l.Delibes Coppélia-Valčík Coppélia 18,4 3. 3+1
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 103 H.Kay Western Symphoni 20 2. 16


IIIC
st.č. body místo počty
ZUŠ Pardubice 104 F.Chopin Funny balet 15 3. 6
Ballettschule Korinna Söhn 105 W.A.Mozart Im Zauberwald 17 2. 3+1

1.místo neuděleno


ZVLÁŠTNÍ CENY


cena za kostým st.č.
Baletní škola BcA. Jána Nemce 12 I.Morozov Variace Lišky Doktor Bolíto Ela Zemanová
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 15 P.I.Čajkovskij Karkulka a vlk Šípková Růženka Aneta Skopová, Tim Herz
Balet HKH Hradec Králové 82 R.Drigo Fairy Doll Fairy Doll Lucie Stříteská

cena za taneční projev
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové 43 Četník ze Saint Tropez Nela Polášková

cena za choreografii
Taneční pedagog Sylva Mičánková

cena za taneční techniku
Balet HKH Hradec Králové 29 R.Drigo Harlequin Harlequinade Izabela Gracíková

zvláštní cena poroty
za partnerskou práci
BŠ Olgy Kyndlové při SOP 102 l.Delibes Coppélia-Valčík Coppélia 3+1

zvláštní cena poroty
Konsonance Pardubice 85 Yiruma Kiss the rain Michaela Rákosová
zvláštní cena poroty
Konsonance Pardubice 97 J.Bayer Harlekýnky Královna loutek 4

zvláštní cena poroty
za partnerskou spolupráci
Baletní škola BcA. Jána Nemce 123 S.Rachmaninov Jarní vody Vladimír Pokorný, Klára Březovská

absolutní cena
Balet HKH Hradec Králové 114 L.Minkus Paquita Paquita Eliška Rufertová
Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one