IA

1. BŠ Arabeska Praha N.Simon Ve víru tance 19 1. Terezie Rybanská
2. Balet HKH L.Jones&M.Miller Včelka Mája Taneční improvizace 16,8 2. Nicol Kašíková
2. Baletní škola Filiánek O.Nedbal Zajíček 15,6 2. Rebeka Hubálková2.
3. BŠ DJKT Plzeň A.Ch.Adam Dívčí variace ze Svatebního páru Giselle 15,4 3. Julie Boltíková
4. TO ZUŠ Plzeň P.I.Čajkovskij Tanec Cukrové víly Louskáček 14,8 4. Agáta Pečená
5. Konsonance Pardubice 9 S.Prokofjev Víla zimy Popelka 14,4 5. Anna-Marie Mařáková
6. ZUŠ Ostrov P.I.Čajkovskij Panenka 13,8 6. Adéla Štírská
7. BŠ BcA. Jána Nemce A.Ch.Adam Variace Noci Korzár 13,2 7. Karolína Hálová
8. Baletní škola Filiánek N.Tcherepnin Variace Paquita Le Pavillon D´Armide 12,2 8. Julie Malotová
9. Konsonance Pardubice 8 L.Deibes Variace Loutky Coppelia 12 9. Kateřina Čížková
10. BŠ DJKT Plzeň 11 L.Minkus Pavilon Armidy Paquita 11,4 10. Sofie Machálková

I.B

1. BŠ DJKT Plzeň P.I.Čajkovskij Karkulka a vlk Spící krasavice 20,6 1. Ema Landová, Hynek Housar
2. BŠ O.Kyndlové při SOP P.I.Čajkovskij Kakulka a vlk Šípková Růženka 18,6 2. Klára Šmídová, Tim Herz
3. BŠ BcA. Jána Nemce G.Rossini Tarantella 17,8 3. Lucie Borovičková,Karolína Hálová
4. BŠ Arabeska Praha Gounod Tanec s čertem Valpružina noc 17 4. Terezie Rybanská,Evelína Zafarová
5. - 6. SZUŠ Mgr.R. Chmelové P.I.Čajkovskij Ruské lentilky Louskáček 16,4 5.-6. Lucie Benešová, Anežka Čechová
5. - 6. Baletní škola Filiánek K.Svoboda Kejklíři 16,4 5.-6. Olga Barvířová, Rebeka Hubálková, Barbora Cvrkalová


I.C

1. Konsonance Pardubice V.Bellini Variace Night Shadow 14 1.
2. Baletní škola Filiánek P.I.Čajkovskij Francouzský tanec Louskáček 13 2.
3. BŠ Arabeska Praha Ma perke 11 3.
4. Konsonance Pardubice V.Bellini Víly Night Shadow 10 4.

II.A

1. SZUŠ Mgr.R. Chmelové Gottschalk Tarantella 23,6 1. Nela Polášková
2. BŠ O.Kyndlové při SOP P.I.Čajkovskij Lesní víla Šípková Růženka 22,6 2. Markéta Vomáčková
3. Balet HKH P.I.Čajkovskij Louskáček 22,2 3. Izabela Gracíková
4. Konsonance Pardubice L.Deibes Variace Coppelia 20 4. Anastasia Chocholatá
5. BŠ BcA. Jána Nemce A.Ch.Adam Růžová variace Korzár 19,6 5. Anežka Nováková
6. Konsonance Pardubice G.Rossini March 19,4 6. Tomáš Götz
7. SZUŠ Mgr.R. Chmelové P.I.Čajkovskij Variace Labutí jezero 19,2 7. Kateřina Kozlová
8. BŠ BcA. Jána Nemce Ch.Gounod Variace Zlata Valpružina noc 18,8 8. Lucie Borovičková
9. - 10. Balet HKH P.I.Čajkovskij Ruský tanec Louskáček 18,4 9.-10. Marketa Carruthersová
9. - 10. Balet HKH P.I.Čajkovskij Ruský tanec Louskáček 18,4 9.-10. Marketa Carruthersová
11. - 12. Balet HKH P.I.Čajkovskij Florina Spící krasavice 17,8 11.-12. Ema Rufertová
11. - 12. Baletní škola Filiánek Portman Variace 17,8 11.-12. Barbora Cvrkalová
13. BŠ Arabeska Praha P.I.Čajkovskij Variace z Pas de trois Labutí jezero 17,4 13. Lucie Ohnisková
14. BŠ O.Kyndlové při SOP L.Minkus Variace z Pas d' action Don Quichote 17 14. Karolína Gregorová
15. ZUŠ Ostrov L.Minkus Kitri 16,8 15. Karolína Kousalová
16. BŠ O.Kyndlové při SOP K.Kchachaturian Variace Ředkvičky Cippolino 16,4 16. Eliška Kotýnková
17. Konsonance Pardubice L.Minkus Variace Kitri Don Quijote 15,8 17. Barbora Němečková
18. Konsonance Pardubice P.I.Čajkovskij Variace Aurory Šípková Růženka 15,4 18. Nikola Borovcová
19. Konsonance Pardubice L.Minkus Variace Paquita 12,4 19. Laura Denksteinová
20. ZUŠ R.Schumanna G.Bizet Carmen Carmen 12 20. Sára Eisenhammerová
21. S.Prokofjev Popelka Cinderella 9,4 21. Laura Germičová


II.B

1. SZUŠ Mgr.R. Chmelové Rendez vous 23,2 1. Johana Mičánková,Nela Polášková,Ludmila Staňková
2. BŠ O.Kyndlové při SOP P.I.Čajkovskij Pas de trois Louskáček 20,8 2. Karolína Gregorová, Markéta Vomáčková, František Vlček
3. SZUŠ Mgr.R. Chmelové L.Anderson Služtičky 20,4 3. Eliška Petkovská,Iveta Ředinová,Kateřina Kozlová
4. - 5. BŠ BcA. Jána Nemce J.Offenbach Duet-Dívčí variace Hoffmanovy povídky 19,8 4.-5. Lucie Borovičková, Sára Honskusová
4. - 5. SZUŠ Mgr.R. Chmelové J.Brahms Uherský tanec 19,8 4.-5. Lucie Vysekalová, Eliška Čechová,Tamara Opletalová
6. Konsonance Pardubice D.Šostakovič Pas de trois 18,4 6. Anna Haldová, Andrea Šimáčková, Kateřina Čížková
7. BŠ Arabeska Praha Jerry 17,8 7. Lucie Ohnisková,Terezie Ohnisková
8.BŠ BcA. Jána Nemce F.Chopin Duet 17,6 8. Karolína Hálová, Kristina Hálová


II.C

1. BŠ O.Kyndlové při SOP L.Minkus Pas d´action Bajadéra 19,8 1.
2. Konsonance Pardubice G.Meyerbeer Finale Les Patineurs 19,4 2.
3. BŠ O.Kyndlové při SOP P.I.Čajkovskij Čínský tanec Louskáček 19,2 3.
4. SZUŠ Mgr.R. Chmelové J.Strauss Maďarská polka 19,1 4.
5. SZUŠ Mgr.R. Chmelové A.Dvořák Polonéza 18 5.
6. Konsonance Pardubice R.Veneziano Decoration 14 6.
bez hodnocení - ZUŠ Ostrov H.Hegerová Co mi dáš


III.A

1. BŠ O.Kyndlové při SOP A.Ch.Adam Variace ze svatebního páru Giselle 23,4 1. František Vlček
2. Konsonance Pardubice C.Pugni Variace Korzár 21,8 2. Tereza Mokrenová
3. SZUŠ Mgr.R. Chmelové A.Vivaldi Piková dáma 20 3. Eliška Holoubková
4. BŠ Arabeska Praha A.Adam Medora Le Corsaire 19 4. Lucie Šimková
5. - 6. BŠ BcA. Jána Nemce O.Nedbal Vodní víla Z pohádky do pohádky 17,6 5.-6. Zuzana Doubravová
5. - 6. BŠ BcA. Jána Nemce C.Pugni Modrá variace Faraonova dcera 17,6 5.-6. Adéla Schindlerová
7. Balet HKH A.Ch.Adam Variace Giselle 17,4 7. Marie Eliášová
8. Ballettpodium Regensburg C.Pugni Esmeralda Esmeralda 16,8 8. Lili Jordan
9. - 10. BŠ Arabeska Praha P.I.Čajkovskij Čajkovskij Bmoll 16,2 9.-10. Kateřina Roučková
9. - 10. Konsonance Pardubice Yiurma Feeling 16,2 9.-10. Terezie Němečková
11. ZUŠ Pardubice F.Chopin Chopiniana 15 11. Michaela Rákosová
12. BŠ Arabeska Praha A.Glazunov Variace Raymonda 14,8 12. Johana Zafarová
13. BŠ BcA. Jána Nemce C.Saint-Saëns Umírající labuť 13 13. Kristina Hálová


III.B

1. BŠ BcA. Jána Nemce A.Ch.Adam Svatební pár Giselle 23 1. Anja Hendrichová, František Vlček
2. SZUŠ Mgr.R. Chmelové P.I.Čajkovskij Pas de Quatre Labutí jezero 22,8 2. Nela Polášková,Johana Mičánková,Kateřina Freynová,Eliška Holoubková
3. BŠ BcA. Jána Nemce F.Chopin Duet 17,4 3. Zuzana Doubravová, Adéla Schindlerová
4. - 5. BŠ Arabeska Praha Ginger 16,4 4.-5. Lucie Šimková,Tereza Bartáková
4. - 5. ZUŠ Pardubice L.Cohen Hallelujah 16,4 4.-5. Anna Šimonnová, Michaela Rákosová
6. SZUŠ Mgr.R. Chmelové L.Anderson Pizzicato 13,6 6. Kateřina Freynová,Martina Hudíková


III.C

ZUŠ Pardubice E.Morricone Tarantela 15,8
bez hodnocení - Ballettpodium Regensburg Vamos Ludovico
bez hodnocení - BŠ Arabeska Praha Mariachi
bez hodnocení - Ballettpodium Regensburg Tango cinco Tango cinco


IV.A

1. BŠ Arabeska Praha L.Delibes Variace Coppelia 22,8 1. Dominika Poková
2. Balet HKH L.Minkus Variace Bajadéra 19,8 2. Anna Blažková
3. ZUŠ Pardubice L. Minkus Variace Kitri Don Quichote 18,2 3. Jacquelline Lumande
4. BŠ Arabeska Praha A.Adam Variace Le Corsaire 16,6 4. Kateřina Foltmanová
5. SZUŠ Mgr.R. Chmelové L.Minkus Variace Nikie La Bayadere 15 5. Claudia Špičková


IV.B

BŠ Arabeska Praha B.E.King Stand by me 21 Dominika Poková,Kateřina Foltmanová


V.A

1. Balet HKH D.F.Esprit Auber Variace Grand Pas Classique 25 1. Eliška Rufertová
2. BŠ BcA. Jána Nemce C.Pugni Variace Řeky Faraonova dcera 19,8 2. Slávka Zellerová
3. BŠ BcA. Jána Nemce C.Pugni Variace Ondine Ondine 18,8 3. Helena Zellerová
4. TO ZUŠ Plzeň P.I.Čajkovskij Víla ze zlatého vína Šípková Růženka 15 4. Klára Kopicová


V.B

BŠ BcA. Jána Nemce J.Navarrete Fireflies in the Garden 20,8 Slávka Zellerová, Helena Zellerová



cena za kostým
Balet HKH 5 Nicol Kašíková Včelka Mája
BŠ O.Kyndlové při SOP 19 Markéta Vomáčková Lesní víla
BŠ BcA. Jána Nemce 43 Lucie Borovičková, Sára Honskusová Duet-Dívčí variace

cena za herecký projev
BŠ DJKT Plzeň 14 Ema Landová, Hynek Housar

zvláštní cena za provedení tance bez hudby
ZUŠ Ostrov 31 Karolína Kousalová

cena poroty za sborový tanec
SZUŠ Mgr.R. Chmelové 99

cena za tanec s rekvizitou
ZUŠ Pardubice 102

cena za taneční projev
BŠ Arabeska Praha 91 Dominika Poková,Kateřina Foltmanová

cena za choreografii
SZUŠ Mgr.R. Chmelové 47 Johana Mičánková,Nela Polášková,Ludmila Staňková

cena za taneční techniku
SZUŠ Mgr.R. Chmelové 75 Nela Polášková,Johana Mičánková,Kateřina Freynová,Eliška Holoubková

zvláštní cena poroty BŠ BcA. Jána Nemce 92 Slávka Zellerová, Helena Zellerová

absolutní cena
Balet HKH 87 Eliška Rufertová

čestné uznání poroty
čestné uznání poroty za taneční výkon, který však nebyl v souladu s pravidly Ašského střevíčku
ZUŠ Ostrov 98 4
Ballettpodium Regensburg 100 5
BŠ Arabeska Praha 101 8
Ballettpodium Regensburg 103 4
Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one