IA                           
                           
1. Balet HKH Hradec Králové    2    P.I.Čajkovskij    Cat    Spící krasavice    Nicol Kašíková    109  bodů
2. Baletní škola BcA. Jána Nemce    9    L.Hertel    Variace Lízy    Marná opatrnost    Lucie Borovičková    108  bodů
2. ZUŠ Unhošť    3    J.Brahms    Bílá kočička        Adéla Marešová    104    bodů
3. Szkola Baletowa Capitol Wroclaw    10    J.Bayer    The Clown        Piotr Dudek    103  bodů
IB                           
                           
1. Konsonance Pardubice    15    L.Minkus    Pas de trois    Paquita    Anna Haldová   
                    Anna Marie Mařáková      Tomáš Götz        102  bodů 
2. Baletní škola BcA. Jána Nemce    19    G.Rossini    Duet I.        Lucie Borovičková   
                    Anežka Nováková    101  bodů     
3. SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové    21    J.Fučík    Marsch        Ludmila Staňková   
                    Kateřina Kozlová        Lucie Vysekalová    99 bodů   
IIA                           
1. Baletní škola BcA. Jána Nemce    38    A.Ch.Adam    Růžová variace    Korzár    Anna Herrmannová    123    1.
2. SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové    35    Hertel    Lisette    Marná opatrnost    Alžběta Janíčková    122    2.
2. Szkola Baletowa Capitol Wroclaw    48    P.I.Čajkovskij    Variation- Pas de Trois    Swanlake    Edyta Rutowska    116    2.zdv.
3. SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové    29    L.Delibes    Swanilda    Coppélie    Sára Kapounová    103    3.
IIB                           
                           
1. SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové    57        Jarní duet        Johana Mičánková    111    1.
                    Natálie Mašterová       
2. Szkola Baletowa Capitol Wroclaw    62    Adam    Pas de Trois        Paulina Wróblewska, Edyta Rutowska , Milena Moszczyńska      111    2.
                         
3. Baletní škola BcA. Jána Nemce    56    J.Strauss    Tritsch-Tratsch Polka        Lucie Borovičková    105    3.
                    Sára Honskusová       
IC                           
                           
1. HPM Dance studio Pardubice    68    E.Morricone a E.Serra    Bandidas        11    103    1.
2. SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové    71    P.I.Čajkovskij    Arabský tanec    Louskáček    11    99    2.
3. BŠ Olgy Kyndlové při SOP    73    P.I.Čajkovskij    Ruský tanec    Louskáček    11    93    3.
IIIA                           
                           
1. BallettCentrum Fürth    92    P.I.Čajkovskij    Candide    Sleeping Beauty    Evelyne Geignetter    110    1.
2. Szkola Baletowa Capitol Wroclaw    88    P.I.Čajkovskij    Classical Variation    Sleeping Beauty    Anna Kanygin    103    2.
2. ZUŠ Ostrov    79    L.Minkus    Esmeralda    Don Quijote    Zuzana Rubášová    99    2.zdv.
3. Baletní škola BcA. Jána Nemce    87    P.I.Čajkovskij    Variace z pas de deux    Pas de deux    Dominika Ziková    98    3.
IIIB                           
                           
1. Szkola Baletowa Capitol Wroclaw    103    S.Prokofjev    Classical Symphony-Gavotte    Zuzanna Warchalowska    106    1.
                    Anastazja Lenkova       
2. BallettCentrum Fürth    97    N.R.-Korsakov    Sheherazade    Sheherazade    Luisa Herklotz    104    2.
                    Anina Wöhrl       
                    Evelyne Geignetter   
3. Konsonance Pardubice    96    S.Rachmaninov    Andante Cantabile        Tereza Mokrenová    96    3.
                    Terezie Němečková        
IIC                            
SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové    105    A.Vivaldi    Mořské vlnky        12    81    1.
ZUŠ Pardubice    116    J. Bayer    Variace    Královna loutek    8    80    2.
BŠ Olgy Kyndlové při SOP    114    L.Minkus    Pas d´action-východ    Bajadéra    4    80    3.
IVA                            
                            
BŠ DJKT Plzeň    122    P.I.Čajkovskij    Variace Šeříkové víly    Spící krasavice    Klára Brabcová    1.    
Konsonance Pardubice    125    L.Minkus    Variace    Paquita    Kateřina Faltejsková    2.    
BŠ Arabeska Praha    118    L.Minkus    Variace Kitri    Don Quijote    Dominika Poková    3.    
kategorie D                            
                            
BallettCentrum Fürth    130    L.Minkus    Var.Corsaire    Paquita    Yuria Soeta    1.    
BallettCentrum Fürth    126    L.Minkus    Kitri Act 1    Don Quijote    Hitomi Fujiwara    2.    
BallettCentrum Fürth    129    R.Drigo    Variation    Talisman    Yukari Takei    3.    
VA                            
                            
Balet HKH Hradec Králové    132    P.I.Čajkovskij    Labuť    Labutí jezero    Eliška Rufertová    1.    
BŠ DJKT Plzeň    128    L.Minkus    Variace Kitri    Don Quijote    Anna Rauschová    2.    
BŠ Arabeska Praha    131    L.Delibes    Variace    Coppelia    Daniela Poková    2.zdv.
Baletní škola BcA. Jána Nemce    133    L.Minkus    Variace Nikie    Bajadéra    Slávka Zellerová    3.    

IVB     
                      
BŠ Arabeska Praha    136    L.Minkus    Duet    Don Quijote    Dominika Poková    107    1.
                    Daniela Poková        
ZUŠ Pardubice - Polabiny    139    Ch.Gounod    Bílý valčík        Lucie Bergová    100    2.
                    Kateřina Bibenová        
                    Markéta Němcová        
ZUŠ Pardubice    137    H. Grönemeyer    Trio        Martina Musilová    88    3.
                    Kateřina Kyselová        
                    Nathalie Musilová        
VB                            
                            
BallettCentrum Fürth    142    L.Minkus    Divertissement    Don Quijote    Yuria Soeta    125    1.
                    Yukari Takei        
                    Hitomi Fujiwara        
Baletní škola BcA. Jána Nemce    141    A.Rieu    Černé oči        Slávka Zellerová    105    2.
                    Helena Zellerová        
3.místo neuděleno                            
                            
Zvláštní ceny:    
             
Absolutní cena 1x    124    Petr Špaček    Baletní škola BcA. Jána Nemce    Variace Solora    IVA    
Cena za kostým 3x    122    Klára Brabcová    BŠ DJKT Plzeň        Variace Šeříkové víly    IVA    
    2    Nicol Kašíková    Balet HKH Hradec Králové    Cat    IA    
    3    Adéla Marešová    ZUŠ Unhošť        Bílá kočička    IA   
Cena za choreografii 1x    68    IC    HPM Dance studio Pardubice    Bandidas    IC
Cena za taneční techniku 1x    38    Anna Herrmannová    Baletní škola BcA. Jána Nemce    Růžová variace    IIA
Cena za taneční projev 1x    35    Alžběta Janíčková    SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové    Lisette    IIA
Zvláštní cena poroty za … 5x    138    IVB    Baletní škola BcA. Jána Nemce    Pas de deux    Korz
    98    IIIB    Baletní škola BcA. Jána Nemce    Pas de deux    copp
    105    IIC    SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové    Mořské vlnky    IIC
    104    IIIC    Baletní škola BcA. Jána Nemce    Valčík    IIIC
    25    Kateřina Kozlová    SZUŠ Mgr.Radmily Chmelové    Klárka    IIA   
Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one