Richard Ševčík – absolvent TK Evy Jaczovej Bratislava

                                   Sólista baletu DJKT Plzeň

V letošním roce v užší nominaci na cenu Thalie

Současně se věnuje choreografické a pedagogické práci

                                  

Kateřina Štruncová - absolventka STK Praha

                                   bývalá členka souboru Národního divadla Brno

                                   nyní členka baletního souboru DJKT Plzeň

                                   Na soutěži Premio Roma účast v semifinále

 

Martina Drbušková - absolvent TK Praha

                        členka souboru DJKT Plzeň

                        současně se věnuje pedagogické praxi

                       

Helena Vitingerová- absolventka TK Praha, členka baletu ND Praha a DJKT Plzeň.V současné době taneční pedagog na ZUŠ

                       

Bohumila Mejcharová - absolventka TK Praha,

                                   bývalá solistka DJKT Plzeň,

                                   zakladatelka a dlouholetá pedagožka baletní školy při DJKT Plzeň, spolupracuje s německým baletním studiem Balance,

                                   zakladatelka občanského sdružení Balet,o.s. pro   organizování  Mezinárodního Galakoncertu tanečních škol.

I.A KATEGORIE

1. Baletní škola BcA. Jána Nemce, Lucie Borovičková, 20,2

2. SZUŠ Mgr.R.Chmelové Brno, Nela Polášková, 19,2

2. Baletní škola BcA. Jána Nemce, Anežka Nováková, 19,2

3. SZUŠ Mgr.R.Chmelové Brno, Sára Kapounová, 18,8

 

I.B KATEGORIE

1. Szkola Baletowa Capitol Wroclaw, Pizzicato (počet bodů neuveden)

2. SZUŠ Mgr.R.Chmelové Brno, Co je to?, 20,8

3. Baletní škola BcA. Jána Nemce, Air, 20,6

 

I.C KATEGORIE

 

1.     Szkola Baletowa Capitol Wroclaw, Annen Polka, 22,6

2.     HPM Dance studio Pardubice, She´s A Pirate, 21

3.     ZUŠ Moravská Ostrava, Variace z baletu Sylvie, 20,8

 

 

II.A KATEGORIE

 

1.     Baletní škola BcA. Jána Nemce, Anna Herrmannová, 24,8

2.     Szkola Baletowa Capitol Wroclaw, Barbara Zakrzewska, 23,2

2.     Szkola Baletowa Capitol Wroclaw, Zuzanna Warchalowska, 24,4

3.     Ballettschule Korinna Söhn München, Marco Benaglia, 23

 

II.B KATEGORIE

 

1.     Baletní škola BcA. Jána Nemce, Duet, 22,4

2.     Ballettschule Elena Nürnberg, Pas de Trois, 19,6

3.     Ballettschule Elena Nürnberg, Duett, 18,6

 

 

II.C KATEGORIE

 

1.     Szkola Baletowa Capitol Wroclaw, Waltz, 23

2.     SZUŠ Mgr.R.Chmelové Brno, Vločky, 19,8

3.     Ballettschule Elena Nürnberg, Veneziano, 19

 

 

III.A KATEGORIE

 

1.     BallettCentrum Fürth, Evelyn Geignetter, 21

2.     Ballettschule Elena Nürnberg, Evelyn Rangosch, 20,6

3.     Szkola Baletowa Capitol Wroclaw, Clown´s Dance, 19,6

 

III.B KATEGORIE

1.     místo neuděleno

2.     Ballettschule Korinna Söhn München, Der Traum von den Spitzenschuhen, 16,2

3.     ZUŠ Pardubice Havlíčkova, Pas de trois, 14

 

 

IV.A KATEGORIE

 

1.     BallettCentrum Fürth, Hitomi Fujiwara, 24,8

2.     BallettCentrum Fürth, China Shibata, 23,2

2.BallettCentrum Fürth, Yuria Soeta, 24,4

    3. Baletní škola BcA. Jána Nemce, Petr Špaček, 19,4

 

V.A KATEGORIE

 

1.     BallettCentrum Fürth, Karin Hayashi

2.     Balet HKH Hradec Králové, Eliška Rufertová

2.ZUŠ Ústí nad Labem – Neštěmice, Jan Vozáb

      3. Konsonance Pardubice, Šárka Loukotová

 

IV.B KATEGORIE

 

3.     Baletní škola BcA. Jána Nemce, Variace, 19,6

 

 

V.B KATEGORIE

 

1.     BallettCentrum Fürth, Pas d´action(4)

 

III.C KATEGORIE

 

1.     BallettCentrum Fürth, Wasserträgerin, 24

Konsonance Pardubice

2.     Konsonance Pardubice, Tanec dívek, 19,6

3.     Baletní škola BcA. Jána Nemce, Masquerade, 17,6

 

 

Absolutní cena - BallettCentrum Fürth, Chiaki Korematsu

zláštní cena poroty - Ballettschule Korinna Söhn München, Liam Hallein

zvláštní cena za partnerskou práci - Baletní škola BcA. Jána Nemce, Vladimír Pokorný

cena za kostým - Ballettschule Elena Nürnberg, Stefanie Hollmann

cena za kostým - HPM Dance studio Pardubice, She´s A Pirate

cena za kostým - ZUŠ Pardubice Havlíčkova, Oheň

Cena za taneční projev - SZUŠ Mgr.R.Chmelové Brno, Natálie Mašterová

Čestné uznání poroty - BŠ DJKT Plzeň, Anna Rauschová

Cena za choreografii - Szkola Baletowa Capitol Wroclaw, Waltz

Cena za taneční techniku - ZUŠ Pardubice Havlíčkova, Čertovská polka

 

Zvláštní cena poroty - Ballettschule Elena Nürnberg, Rebecca Hartl

Cena za originální nápad,  Ballettschule Elena Nürnberg, Zwei Häschen

Cena za originální nápad - ZUŠ Moravská Ostrava, Ptáček a maminka

 

 

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one