Potora 11. ročníku:

MgA.Ida Richterová - absolventka TK Praha a HAMU Praha,

                                               bývalá členka souboru Národního divadla Praha,

                                               profesorka TK Praha

 

MgA.Sylva Drábková - absolventka TK Praha a HAMU Praha,

                                               bývalá členka souboru Národního divadla Praha,

                                               profesorka Duncan Centre Praha

 

Radim Kubečko - absolvent TK Praha,

                               bývalý člen souboru ND Praha a DJKT Plzeň,

                              

 

Petr Čejka - choreograf a pedagog,

                               bývalý sólista DJKT Plzeň,

                               hostuje v souboru Balogh - Ballet Prag,

                               zakladatel a vedoucí souboru Storm Ballet v Plzni.

                              

Bohumila Mejcharová - absolventka TK Praha, bývalá solistka DJKT Plzeň

                               zakladatelka a dlouholetá pedagožka baletní školy při DJKT Plzeň              

                            spolupracuje s německým baletním studiem Balance,

                               zakladatelka občanského sdružení Balet,o.s. pro organizování        

                            Mezinárodního Galakoncertu tanečních škol

 

Výsledky 11. ročníku „Ašského střevíčku“

 

I.A kategorie

 

1.místo – Anna Herrmannová , BŠ BcA Jána Nemce, Praha

2.místo – Nazuna Matsuo, Ballettschule Korinna Söhn München

3.místo – Amálie Najmanová – ZUŠ K. Lavického, Praha-Radotín

 

I.B kategorie

 

1.místo – Trepak, Balletschule Elena Nürnberg

2.místo – Španělský tanec, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

3.místo – Air, BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

I.C kategorie

 

1.místo – A Classical Symphony, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

2.místo – Raining In My Heart, Arabeska Praha

3.místo – Adagio, Balletschule Elena Nürnberg

 

II.A kategorie

 

1.místo – Jan Kurník, ZUŠ Ostrava – Moravská Ostrava

2.místo – The Spanish Dance, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

3.místo – Klasische Variation, Balletschule Elena Nürnberg

 

II.B kategorie

 

1.místo – Menuet, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

2.místo – In White, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

3.místo – Pas de deux, ZUŠ Chrudim

 

II.C kategorie

 

1.místo – Amors, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

2.místo – Fire dance, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

3.místo – Pas de Tucňaki, ZUŠ Pardubice-Polabiny

 

III.A kategorie

 

1.místo – Claudia Polec, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

2.místo – Justyna Taborska, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

3.místo – Evelyn Geignetter, BallettCentrum Fürth

 

III.B kategorie

 

1.místo – Humoreska, Arabeska Praha

2.místo - Variace Květinářek, BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3.místo – Nubijky, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

III.C kategorie

 

1.místo – Nimfy, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

2.místo – Concertone in C, Allegro spiritoso, TŠ Jany Tomanové Praha

3.místo – Zima, Konsonance Pardubice

 

IV.A kategorie

 

1.místo - Variace Modrého ptáka, BŠ BcA Jána Nemce,Praha

2.místo – Paquita, BallettCentrum Fürth

                   Agnieszka Blaszkewicz, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

3.místo – Alyssa Hagemann, BallettCentrum Fürth

 

IV.B kategorie

 

1.místo – Entrée + Coda, BallettCentrum Fürth

2.místo – Walc, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

3.místo – Pas de trois, Konsonance Pardubice

 

V.A kategorie

 

1.místo – Ola Szczepkowska, Szkola Baletowa Capitol Wroclaw

2.místo – Karin Hayashi, BallettCentrum Fürth

3.místo – Chiaki Korematsu, BallettCentrum Fürth

 

V.B kategorie

 

1.místo – Concerto in B – Allegro Moderato, Konsonance Pardubice

Zvlátní uznání

 

Balet HKH Hradec Králové,A.Ch.Adam-Giselle, Anna Blažková

 

 

ZUŠ K.Slavického Praha-Radotín  S.Prokofjev          -Popelka              

                                                                              Amálie Najmanová

                                                                              Eva Vachelová

                                                                              Anežka Havránková

 

 

ZUŠ K.Slavického Praha-Radotín, L.Minkus-Tanec ''Manou'',La Bayadére

                                                                        Eva Vachelová

 

Nejmladší účastnice            Nely Cooper, BŠ Arabeska Praha

 

 

 

Cena za kostým

 

 

P.I.Čajkovskij,    Variace Cukrové víly-Louskáček   ,ZUŠ K.Slavického Praha-Radotín

               

P.Kubik, Víly-ZUŠ Pardubice

 

L.Minkus,,Amor-Don Quijote, Balet HKH Hradec Králové

 

 

Cena za výraznou choreografii

 

 The Johnston Brother, Hernando's Hideaway - Arabeska Praha

 

Cena za taneční techniku

 

Hitomi Fujiwara - BallettCentrum Fürth

 

Absolutní cena

 

BallettCentrum Fürth       ,Entré + Coda-Don Quijote              

Chiaki Korematsu

                                                                              Hitomi Fujiwara

                                                                              Karin Hayashi

                                                                              Mami Muramatsu

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one