10. ročník „Ašského střevíčku“ – 16.5. 2009

 

 

Porota:

 

Ljubov Dančenko – absolventka kyjevského choreografického učiliště, bývalá členka ND opery a baletu v Kyjevě, hostující tanečnice ND Praha, Brno a Bratislava, bývalá šéfka libereckého baletu, pedagog na TK Praha.

 

MgA Ida Richterová – absolventka TK Praha a AMU, bývalá členka baletního souboru ND v Praze, pedagog na TK Praha, tajemnice umělecké správy baletu.

 

Pavlína Ďumbalová – absolventka TK v Košicích, bývalá sólistka baletu DJKT v Plzni a Pražského komorního baletu Pavla Šmoka, pedagog baletní školy při Státní Opeře Praha a 1. Soukromé TK.

 

MgA Sylva Drábková – absolventka TK Praha a taneční katedry AMU, bývalá členka baletu ND Praha, pedagog Runcán Centre – klasický tanec.

 

Adéla Srncová – absolventka TK Praha, členka Černého divadla Jiřího Srnce, hostující členka souboru Bohemia balet.

 

 

 

 

Výsledky:

 

 

I.A   kategorie

 

  1. místo – Michaela Rákosová – TO ZUŠ Pardubice, Havlíčkova
  2. místo -  Barbara Zakrzewska  - SBC Wroclaw
  3. místo -  Anna Herrmannová  - BŠ BcA Jána Nemce, praha

 

I.B  kategorie 

 

1.      místo – Dolls – SBC Wroclaw

2.      místo – Pas de trois – SBC Wroclaw

3.      místo – Tanec v modrém – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

I.C kategorie

 

     1. místo – Romanze - Ballettschule Korunná Söhn München

     2. místo – Deštníky – SBC Wroclaw

     3. místo – Růžoví panteři – ZUŠ Roberta Schumanna Aš

 

 

II.A  kategorie

 

     1. místo -  Marco Benaglia - Ballettschule Korunná Söhn München

     2. místo – Zuzana Warchalowska – SBC Wroclaw

     3. místo -  Aleksandra Woyton - SBC Wroclaw

 

II.B kategorie

 

1.      místo – Pas de trois – SBC Wroclaw

2.      místo – Čardáš – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

3.      místo – Vojáček a panenky – TŠ jany Tomanové, Praha

 

 

II.C kategorie

 

1.      místo – Klasická gavotce – TŠ Jany Tomanové, Praha

2.      místo – Nad řekou – SBC Wroclaw

3.      místo – Mazurka – TO ZUŠ Chrudim

 

III.A kategorie

 

     1. místo -  Alyssa Hagemann - BallettCentrum Fürth

     2. místo -                                 - SBC Wroclaw

     3. místo -                                 - BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

III.B  kategorie

 

1.      místo – Mazurka – Tanzzentrum TSV Fichtelberg

2.      místo – Noc v bílém saténu – Arabeska Praha

3.      místo – Pas de trois – TO ZUŠ Pardubice, Havlíčkova

 

 

III. C kategorie

 

1.      místo – Klasická symfonie – SBC Wroclaw

2.      místo – Koda z I. Aktu „Sen“ – TŠ Jany Tomanové, Praha

3.      místo – Farandola – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

 

IV.A  kategorie

 

     1. místo -  Moeko Terauchi - BallettCentrum Fürth

     2. místo -  Eliška Rufertová – Balet HKH Hradec Králové

                      Paula Dzwonik -  SBC Wroclaw

     3. místo -  Airi Saito - BallettCentrum Fürth

 

 

IV.B kategorie

 

1.      místo – Samara – SBC Wroclaw

 

V.A  kategorie

 

     1. místo -  Rie Morita - BallettCentrum Fürth

     2. místo -  Eriko Yamada - BallettCentrum Fürth

     3. místo – Helena Kellerová – BŠ BcA Jána Nemce, Praha

 

 

 

Zvláštní ceny poroty:

 

 

Zuzana Warchalowska – SBC Wroclaw – za taneční techniku

Nad řekou – SBC Wroclaw – za výraznou choreografii

Deštníky – SBC Wroclaw – čestné uznání za citlivý přístup a celkový umělecký dojem

 

 

Ceny za kostým:

 

Michaela Vobejdová – Včelička – TO ZUŠ Chrudim

Samara – SBC Wroclaw

Koda z I. Aktu „Sen“ – TŠ Jany Tomanové, Praha

 

Cena obecenstva:

 

Růžoví panteři – TO ZUŠ Roberta Schumanna Aš

 

Absolutní vítěz:

 

Klasická symfonie – SBC Wroclaw

Wavy
                                                                                                                                                                                      Myspace Glitter Text
Computer Clipart Images
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one